Korty Tenisowe

Jeśli dysponujesz chwilą wolnego czasu i nadmiarem energii możesz śmiało wybrać się na nasze korty tenisowe. Ogólnodostępne korty znajdują się w Parku Miejskim oraz przy Zespole Szkół nr 2.

Stadnina Koni Jowisz

Stadnina Koni Jowisz Miłośnicy koni również znajdą  u nas coś dla siebie. W pobliżu Wadowic znajduje się Stadlina Jowisz. Oferuje podstawy jazdy konnej. Można zabrać dziecko na przejażdżkę lub wybrać się konno w malowniczy teren z kadrą instruktorską.

Wypożyczalnia Kajaków

Kajaki Na Wenecji w Wadowicach tuż przy moście na rzece Skawie znajduje się przystań i wypożyczalnia kajaków. Firma kajaki-na-skawie oferuje także szkółkę kajakową dla dzieci i młodzieży oraz organizacje spływów kajakowych.

Kręgielnia – Bowling & Music Club

Kręgielnia To najnowsze trzy poziomowe centrum rozrywkowe w Wadowicach mieszczące się przy ulicy Lwowskiej 14. Dzięki bogatej ofercie każdy klient z pewnością znajdzie coś dla siebie. Klub prócz czterech multimedialnych torów do gry w kręgle posiada nowo otwarty klub bilardowy z 4 stołami do gry. Miła oraz profesjonalna obsługa.

Xtreme Fitness Wadowice

Siłownia wyposażona jest w nowoczesny i bezpieczny sprzęt najwyższej jakości. Wyszkolony personel zapewnia miłą atmosferę na salach ćwiczeń i po nimi. W ofercie poza siłownią znajdują się zajęcia grupowe, fitness czy trening personalny. Wszystkie ćwiczenia prowadzone są wykwalifikowanych instruktorów, którzy chętnie pomogą w osiągnięciu celu i podpowiedzą jaka dietę zastosować podczas treningu.

Pływalnia Delfin

Pływalnia delfin zlokalizowana w południowej części Wadowic jest nowoczesnym obiektem zapewniającym miłe spędzenie czasu z rodziną. Do dyspozycji gości znajdziemy basen sportowy, basen rekreacyjny, zjeżdżalnie, jacuzzi solankowe.